The Best bookmaker bet365 Bonus

Materiały dla grup

Nowe Początki

W polecanej książce przekazany materiał umożliwia wykorzystanie i zrozumienie wagi relacji międzyludzkich. Książka zawiera praktyczne studium biblijne dotyczące podstawowych prawd wiary, pomaga umacniać i rozwijać relacje z Bogiem, relacje z innymi wierzącymi, relacje z lokalnym kościołem oraz z rodziną i przyjaciółmi. Treści przekazywane w książce "Nowe Początki" sprawiają, iż wszyscy korzystający z niej będą mogli rozwijać relacje z najważniejszymi osobami w swoim życiu.

Nowe Kroki

Treści polecanej książki motywują i pogłębiają rozumienie dokonywanych życiowych wyborów. Materiał opisywanej książki może pomóc w podjęciu dobrych decyzji, aby wierzący wybrał to, co Bogu się podoba, służbę Bogu, ofiarność oraz uległość na wzór Jezusa Chrystusa.

Nowe Decyzje

W polecanej książce przekazany materiał umożliwia wykorzystanie i zrozumienie powagi relacji. Książka zawiera praktyczne studium biblijne dotyczące podstawowych prawd wiary, pomaga umacniać i rozwijać relacje z Bogiem, relacje z innymi wierzącymi, relacje z lokalnym kościołem oraz z rodziną i przyjaciółmi.

Nowe powołanie

Oddana pozycja "Nowe Powołanie" jest przeznaczona dla każdego, kto pragnie odkryć swoje powołanie i najważniejsze Boże cele dla swojego życia. Powyższy cel oparty jest na założeniu, że wierzący potrzebują wiedzieć, kim są a nie jedynie, co mają zrobić. Niezwykle ważne jest zatem, aby chrześcijanin skorzystał z przygotowanego materiału i wykorzystał nabytą wiedzę do zaangażowania w Królestwie Bożym i przyjął prawdy, że: jest wybrany przez Boga, jest wysłany przez Boga, jest kapłanem, że jest solą i światłem oraz że jest członkiem Bożej armii.

The best bookmaker bet365

Free Premuim Templates by BIGTheme

Informujemy, że w ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. politka prywatności.

Akceptuję cookies z tej strony.