The Best bookmaker bet365 Bonus

Księga życia

Co to jest Księga Życia? Jest to niewielkich rozmiarów książeczka, która została napisana, abyśmy mogli otrzymać odpowiednią pomoc w wielkiej sprawie zbawienia ludzi. Imiona wszystkich ludzi, którzy wierzą w Jezusa, są zapisane w Księdze Życia Baranka. Biblia odkrywa nam tajemnicę zakrytą dla wielu, że Księga ta znajduje się w niebie. Jedynie ci, których imiona są w niej zapisane, mogą wejść do nieba wypełnionego obecnością Boga, w którym jest i będzie doskonałość.

Obj 21:27 - "…. I nie wejdzie do niego nic nieczystego ani nikt, kto czyni obrzydliwość i kłamie, tylko ci, którzy są zapisani w Księdze Żywota Baranka..."

Ta książeczka jest przeznaczona dla ciebie, abyś zapisał w niej imiona tych, których chciałbyś zobaczyć w prawdziwej, niebiańskiej Księdze Życia. Używaj jej jako pomocy aż do czyjegoś nawrócenia i pojednania się z Chrystusem. Pismo Święte nawołuje nas, abyśmy zawsze się radowali, ta radość będzie zwielokrotniona, gdy w niebie staniemy przed Bogiem, który otworzy Księgę Życia i usłyszymy że to my, ty i ja, mieliśmy swój udział w tym, że ci, których kochamy, znajdą się w niebie. To nie jest cała prawda o docieraniu do ludzi i ich zbawieniu, to co ma się stać w niebie, musi zacząć się na ziemi. Więc tym bardziej używaj tej małej, a zarazem wielkiej, książeczki, trwając w modlitwie o wieczną obecność w niebie tych, którzy żyją blisko nas. Czasami w życiu bywa tak, że zapominamy o tym, co jest ważne, jednak nie musimy się zamartwiać z tego powodu, Księga Życia będzie nam przypominać o modlitwie o zgubionych ludzi, za których na krzyżu zmarł Syn Boży Jezus Chrystus. Zdobywanie ludzi dla Chrystusa dokonuje się przez ewangelizowanie i opiekę, aby mogło się to stać, potrzebujemy budowania relacji. Jezus nie zawiązywał komitetu, który miałby organizować imprezy dla zgubionych. On sam nawiązywał z nimi relację, dlatego musimy zrozumieć, że budowanie relacji jest kluczem w zdobywaniu niewierzących dla Królestwa Bożego. Zanim będziemy wzrastać w budowaniu relacji, wcześniej musimy rozpocząć modlitwę o nawrócenia, Księga Życia będzie nam w tym pomocna, skorzystajmy z jej mądrości oraz praktycznego zastosowania biblijnej wiedzy. Zapamiętajmy, że modlitwa sprowadza błogosławieństwo Boże do życia zgubionych i otwiera ich oczy na realność obecności i mocy Bożej. Amen !

The best bookmaker bet365

Free Premuim Templates by BIGTheme

Informujemy, że w ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. politka prywatności.

Akceptuję cookies z tej strony.