The Best bookmaker bet365 Bonus

Zapraszamy

 

                                      

                                     O  D  W  I  E  D  Ź     N  A  S   !

 

 

 

Czego się spodziewać ?

 

Sensem istnienia naszego kościoła jest poznawanie Boga i pomaganie w tym innym. Dlatego zawsze cieszymy się, gdy odwiedza nas ktoś z takim pragnieniem. Będziesz mile widziany i z pewnością poczujesz się dobrze między nami. Taka wizyta do niczego Cię nie zobowiązuje.


 

Na nabożeństwie niedzielnym.

 

To spotkanie całego zboru otwarte dla wszystkich. Każde z nich daje możliwość doświadczenia Bożej obecności, Jego mocy i miłości do nas oraz spotkania się z życzliwie nastawionymi ludźmi. Zwykle najpierw staramy przyblizyć się do Boga we wspólnym śpiewie i modlitwie, aby oddać Mu cześć. Przygotowujemy się też w ten sposób do wygłaszanego na podstawie Pisma Świętego kazania. Jest ono centralnym punktem nabożeństwa i odnosi się w praktyczny sposób do codziennego życia. Potem najczęściej modlimy się o swoje potrzeby. Dzielimy się też krótkimi historiami swoich przeżyć z Bogiem. Nabożeństwa nasze charakteryzują się nieformalną i radosną, choć pełną skupienia atmosferą. Ponieważ jesteśmy grupą przyjaciół lubimy też przebywać ze sobą. Dlatego ostatnią część spotkania stanowią wspólne rozmowy w naszej kawiarence.

Dzieci.

Ponieważ są dla nas tak samo ważne jak i dorośli, uczestniczą w tym samym czasie w specjalnie przygotowanych zajęciach. W różnych grupach wiekowych bawią się, poznają historie biblijne, uczą się wersetów i piosenek. Twoje dziecko oczywiście może uczestniczyć w tych zajęciach.

Nabożeństwa mamy w każdą niedzielę o godz. 10.00 w naszym budynku przy ul. Kwiatowej 2.

 

Na spotkaniu grupy domowej.

 

Grupa domowa jest głównym miejscem budowania wspólnoty kościoła. Tu można poznać nowych przyjaciół. To w grupie domowej wspieramy się w codziennym, praktycznym zastosowaniu tego, czego nauczyliśmy się ze Słowa Bożego. Jej celem jest również przekazanie ewangelii niewierzącym znajomym. Grupy spotykają się w domach i mieszkaniach rozsianych po całym mieście i okolicy. Grupa domowa może być dobrym miejscem pierwszych odwiedzin dla tych, których krępuje obecność większej liczby osób.

 

Indywidualnie.

 

Zdajemy sobie sprawę, że wizyta w zupełnie nowym środowisku może być wielkim wyzwaniem. Dlatego, jeśli nie znasz nikogo z członków naszego zboru, rozwiązaniem może być kontakt indywidualny. Ktoś w Twoim wieku i tej samej płci chętnie spotaka się z Tobą osobiście. Możecie porozmawiać i poznać się, aby potem wspólnie pojawić się na jednym z naszych spotkań. Napisz do nas, używając formularza na podstronie Kontakt. Do zobaczenia!

 

 

 

 

 

 

W co wierzymy? >

 

 

The best bookmaker bet365

Free Premuim Templates by BIGTheme

Informujemy, że w ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. politka prywatności.

Akceptuję cookies z tej strony.