The Best bookmaker bet365 Bonus

BIBLIJNA PERSPEKTYWA NA FINANSE

START 8 PAŹDZIERNIKA 2017

GODZ. 16:00

W ZARZĄDZANIU FINANSAMI I OSOBISTYM MAJĄTKIEM NAJWAŻNIEJSZE JEST NASZE SERCE, BO TO ONO DETERMINUJE NASZE DECYZJE

 

Finanse to dziedzina, która ma ogromny wpływ na nasze codzienne życie, ale również na relację z Bogiem

 

Lud mój ginie, gdyż brak mu poznania; Oz. 4:6

 

Mało osób zdaje sobie sprawę z tego, że w Piśmie Świętym znajduje się ponad 2350 wersetów, które dotykają tematu zarządzania powierzonymi zasobami, a to stanowi ponad 7% całej Biblii. Pan Jezus często mówił o pieniądzach. 16 z 38 przypowieści dotyczy zarządzania pieniędzmi i własnością. Dla porównania w Biblii mamy około 500 wersetów poświęconych modlitwie, trochę mniej niż 500 wersetów poświęconych wierze. Bóg o nas się po prostu troszczy i dał nam tak wiele wskazówek w tym temacie.

 

„Słowo Boże przekonuje mnie, że finanse to bardzo ważna sfera mojego życia. Zrozumiałam, jak ważny jest fakt dawania dziesięciny, wspierania ubogich, oszczędzania i zachowania przy tym równowagi bez względu na to, jakie są moje dochody, gdyż Pan wie czego mi potrzeba. Kurs w bardzo praktyczny sposób pokazał mi jak planować wydatki, dał wskazówki, jak sporządzić domowy budżet. Uczestnictwo zmobilizowało mnie do studiowania Słowa Bożego, do przemyśleń, do modlitwy, do poznawania nowych prawd, do systematycznej pracy, do włączenia w sprawy finansowe członków rodziny.”

Wiola, uczestniczka kursu w Tczewie

 

„Jestem osobą nowonarodzoną już kilka lat, lecz dopiero na kursie zrozumiałam jak ważne jest by mieć uporządkowane finanse. Doznałam olśnienia, że są one podstawą do prawidłowych relacji z Bogiem i miernikiem mojej wiary. Jest to kurs, który każdy powinien przejść, by doznać odnowienia, oczyszczenia, ustawienia priorytetów finansowych, życia osobistego i rodzinnego, gdzie Jezus Chrystus stanie się niezachwianym autorytetem w każdej dziedzinie naszego życia.”

Ola, uczestniczka kursu w Tczewie

 

„Rozpoczynając kurs miałem nadzieję, że treści tam zawarte pomogą mi prowadzić moje finanse w oparciu o Boże Słowo i nie zawiodłem się. Ku mojemu zaskoczeniu studiując kolejne rozdziały podręcznika uczestnika zacząłem odkrywać, że prawidłowe podejście do sfery finansowej oraz zarządzanie powierzonym majątkiem pokazuje inne sfery mojego życia, które się z tym wiążą i wymagają zmiany. Dziękuję Bogu za przywilej udziału w tym kursie oraz za wszystkich uczestników biorących udział wraz ze mną.”

Darek, uczestnik kursu w Tczewie

 

Zapisy na kurs do 17 września

Informacje: MARIOLA WICHMAN,  tel. 691 442 212

 

The best bookmaker bet365

Free Premuim Templates by BIGTheme

Informujemy, że w ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. politka prywatności.

Akceptuję cookies z tej strony.